Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie w 2011 roku

Dnia 03.12.2011r. (sobota) odbyły się zajęcia edukacyjne „Kaszëbsczé bajania” w Zespole Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie. Zajęcia prowadziła pani Jadwiga Hewelt - prezes Oddziału ZKP w Przodkowie. W zajęciach uczestniczyły dzieci uczące się języka kaszubskiego z kl.I A i B, III B i A, IV, V A i VI B.

                     

                    

                    

                    

                      

 

Dnia 05.12.2011r. (poniedziałek) odbyły się zajęcia edukacyjne „Kaszëbsczé bajania” w Zespole Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie. Zajęcia prowadziła pani Elżbieta Rzepka – nauczycielka języka kaszubskiegow Dzierżąznie. W zajęciach uczestniczyły dzieci z przedszkola z Dzierżążna.

                        

                      

                    

 

Dnia 07.12.2011r. (środa) odbyły się zajęcia edukacyjne „Kaszëbsczé bajania” w Zespole Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie. Zajęcia prowadziła pani Elżbieta Rzepka – nauczycielka języka kaszubskiego w Dzierżąznie. W zajęciach uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego A.

                        

                      

                   

 

Dnia 07.12.2011r. (środa) odbyły się zajęcia edukacyjne „Kaszëbsczé bajania” w Zespole Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie. Zajęcia prowadziła pani Elżbieta Rzepka – nauczycielka języka kaszubskiego w Dzierżąznie. W zajęciach uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego B.

                          

 

Dnia 10.12.2011r. (sobota) odbyły się zajęcia edukacyjne „Kaszëbsczé bajania” w Zespole Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie. Zajęcia prowadziła pani Elżbieta Rzepka – nauczycielka języka kaszubskiego w Dzierżąznie. W zajęciach uczestniczyły dzieci uczące się języka kaszubskiego z kl.I A i B, III B i A, IV, V A i VI B (zajęcia dla dzieci, które nie mogły być obecne dnia 03.12.2011r.).